fbpx

Zapisy online

KURSY HYBRYDOWE – ZAREZERWUJ MIEJSCE W GRUPIE

UWAGA!!! Od 1 września za pomocą poniższego formularza można zarezerwować miejsce na zajęciach grupowych odbywających się w naszej siedzibie, która znajduje się w Gliwicach przy ulicy Marzanki 20!!! Aby to uczynić, po wypełnieniu formularza prosimy o kliknięcie zapisz się i zapłać, ale nie przechodzenie do płatności, ponieważ ona będzie realizowana po podpisaniu umowy na kurs w naszej siedzibie. Wypełnienie formularza służy wyłącznie rezerwacji miejsca w grupie na okres 7 dni.


KURSY ONLINE – ZAPISZ SIĘ I ZAPŁAĆ 

Jeżeli zapoznałeś/aś się już z naszą Ofertą Zajęć Online [KLIK] oraz Cennikiem Zajęć Online [KLIK] i chcesz podszkolić swój angielski z dowolnego miejsca na świecie, wypełnij poniższy formularz i zarezerwuj wybrany Pakiet!

UWAGA!!! Przesłanie zgłoszenia na zajęcia online jest jednoznaczne z obowiązkiem uiszczenia opłaty za pośrednictwem systemu Dotpay. Wyjątkiem są osoby, które rozwiązały udostępniony na naszej stronie Bezpłatny Test [KLIK] – nie mają obowiązku zapłaty w momencie przesyłania zgłoszenia za pomocą poniższego formularza.


FORMULARZ ZAPISÓW ONLINE
Transakcje płatnicze realizowane są za pośrednictwem systemu Dotpay.

uSpeak
ul. Marzanki 20, 44-100 Gliwice
Tel: +48 515 426 577