fbpx

#teamiggy

Kapitan
Kosmicznej Załogi

IGA MROCZEK

WŁAŚCICIEL/ METODYK

JESTEM ZAŁOŻYCIELKĄ IGGY PLANET

To ode mnie się wszystko zaczęło. Już od najmłodszych lat uwielbiałam język angielski i wszystko co z nim związane. Dlatego też nie mogło być inaczej – ukończyłam filologię angielską ze specjalnością nauczycielską na Uniwersytecie Śląskim.

Niedługo po tym pojawił się pomysł na własny biznes – stworzenie miejsca, gdzie każdy będzie mógł nauczyć się języka obcego w atmosferze zbliżonej do domowej, gdzie nie będzie karany za błędy, a motywowany do pracy nad samym sobą.

Dla mnie najważniejszą rzeczą w procesie nauki języka jest przede wszystkim zrozumienie go, a nie „wykucie na blachę”. Takie podejście próbuję przekazywać każdemu, kto przekracza próg IGGY PLANET. Prywatnie jestem szczęśliwą mamą, żoną i właścicielką wesołego kundelka o wdzięcznym imieniu Byku.

Obecnie nie prowadzę już zajęć, a całą swoją energię i zaangażowanie w pracę poświęcam na zarządzanie IGGY PLANET oraz opiekę metodyczną teamu Prowadzących. Nauczanie oddałam w ich ręce, bo wiem, że są wspaniałymi, stworzonymi do tej pracy Pasjonatami! Poniżej znajdziesz ich sylwetki.

Piloci
Naszych Statków

PAULINA KULCZYK

JĘZYK ANGIELSKI

ZACHĘCAM DO NAUKI JĘZYKÓW - TO DOBRA ZABAWA

Cześć! Jestem Paulina i do czynienia z językiem angielskim mam już od najmłodszych lat. Jestem absolwentką Pedagogiki na Politechnice Śląskiej, a uczenie, zwłaszcza najmłodszych, sprawia mi ogromną przyjemność. Uważam, że nauka to nie tylko suche zapamiętywanie słówek i regułek, ale przede wszystkim dobra zabawa. Właśnie do tego dążę na swoich zajęciach! Prywatnie jestem absolutnym molem książkowym, który wolne chwile spędza z kubkiem gorącej herbaty i ciekawą lekturą. 

KAROLINA BIAŁOWĄS

JĘZYK ANGIELSKI

NAJBARDZIEJ MOTYWUJĄ MNIE SUKCESY MOICH PODOPIECZNYCH

Hejka! 

Nazywam się Karolina i z zawodu jestem tłumaczem języka angielskiego, jednak to nauczanie stało się moim ulubionym zajęciem.

Jestem lektorem języka angielskiego od 2018 roku i to właśnie wtedy zaczęłam dostrzegać czym jest spełnione poczucie sensu oraz jak uskrzydlające są sukcesy moich podopiecznych, nawet te najmniejsze. W pracy z drugim człowiekiem na pierwszym miejscu stawiam relację, a co za tym idzie – słuchanie potrzeb drugiej strony i dążenie do ich zaspokajania. Poza kulturą krajów anglojęzycznych pochłonęła mnie kultura krajów dalekowschodnich, przede wszystkim Korei Południowej i to właśnie koreański jest moim ulubionym językiem obcym, który nadal poskramiam. Uwielbiam zimę, śnieg, góry i snowboard, oprócz tego mam na koncie przegrane setki godzin na przeróżnych konsolach i grach planszowych.

KLAUDIA SIENKIEWICZ

JĘZYK ANGIELSKI

UWAŻAM, ŻE RELACJE TO KLUCZ DO EFEKTYWNEJ NAUKI

Hejka, nazywam się Klaudia, a moi dotychczasowi podopieczni nazywali mnie Panią Koko 🙂 Jestem absolwentką filologii angielskiej. Od czterech lat kontynuuję przygodę z nauką angielskiego i pracę z dziećmi, co daje mi ogrom satysfakcji. Uważam, że relacja jest kluczem do efektywnej nauki i tak też pracuję. Nie mam jednej pasji której się poświęcam, uskuteczniam za to sezonowe fascynacje, którym oddaję się wtedy w każdej wolnej chwili. Aktualnie jest to granie w planszówki i pieczenie, a w planach mam również naukę języka japońskiego.

MONIKA MARKIEWICZ

CUSTOMER SERVICE

WIKTORIA ŁUKASIK

JĘZYK ANGIELSKI
JĘZYK NIEMIECKI

UWAŻAM ŻE NAUKA JĘZYKA TO NIESAMOWITA PRZYGODA

Jestem studentką filologii angielskiej, specjalizacji tłumaczeniowo-biznesowej na Politechnice Śląskiej. Swoją przygodę z językiem angielskim zaczęłam już w najmłodszych latach. Jednak to ciężka praca oraz wytrwałość pozwoliły mi na osiągnięcie sukcesu. Obecnie potrafię biegle używać języka angielskiego oraz spełniam swoje marzenia o nauczaniu tego języka innych. Na swoich zajęciach staram się indywidualnie podejść do każdego ucznia oraz przygotować zajęcia, które będą interesujące oraz mobilizujące do dalszej nauki. Staram się rozwinąć naturalną płynność i swobodę językową u swoich uczniów. Nauka języka angielskiego może stać się niesamowitą przygodą również dla Ciebie, przygodę tę możemy rozpocząć razem.

MARTYNA STALMACH

JĘZYK ANGIELSKI

JĘZYKI POZWALAJĄ PODRÓŻOWAĆ I POZNAWAĆ CIEKAWYCH LUDZI

Hejka, Nazywam się Martyna i od małego język angielski jest mi bardzo bliski. Umiejętność posługiwania się językiem angielskim pozwoliła mi zawrzeć przyjaźnie na całe życie, odkryć wiele kultur od innej, mniej znanej strony, sprawiła, że podróże napełniają mnie radością, a nie strachem. Aktualnie studiuję Analitykę Biznesową na Politechnice Śląskiej. Jestem również uczestnikiem programów Erasmus plus oraz Uni buddy, a wakacyjnie wychowawcą kolonijnym. Dzięki projektom, w których brałam udział, z językiem mam kontakt każdego dnia. Na zajęciach moim celem jest przede wszystkim zmiana nastawiania do nauki języka. Zamiast nudnych, tendencyjnych zajęć tworzę ekscytujące, zabawne lekcje, z których nie chce się wychodzić. Prywatnie uwielbiam tańczyć, grać na instrumentach, żeglować oraz jeździć na nartach. 😉

BORYS WRÓBLEWSKI

JĘZYK ANGIELSKI

JĘZYK ANGIELSKI POSZERZA HORYZONTY

Hejka! Mam na imię Borys i na co dzień jestem studentem na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Do języka angielskiego nigdy nie podchodziłem dosłownie jako do języka, zawsze traktowałem go jako niezbędne narzędzie dla ludzi rozwijających biznes, podróżujących, chętnych do nawiązywania relacji lub spragnionych wiedzy. Stosowanie narzędzia jakim jest język angielski otwiera nam bramy do znacznie szerszej perspektywy świata, większej ilości źródeł wiedzy i ludzi. Z tego właśnie względu chciałbym pokazać każdemu z naszych uczniów, jak posługiwać się tak niesamowitym narzędziem, żeby również mógł poszerzyć swoje horyzonty. Z miłą chęcią zamienię również słowo o muzyce, ponieważ jest ona moją pasją. Uwielbiam jej zarówno słuchać jak i tworzyć. 

ALEKSANDRA CHCIUK

JĘZYK NIEMIECKI

MÓJ CEL TO ODCZAROWYWANIE JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Nazywam się Aleksandra, ale wszyscy nazywają mnie po prostu Alex 🙂 

Aktualnie jestem studentką IV roku prawa na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Lecz nie dajcie się zwieść licznym stereotypom o ,,typowych studentach prawa z neseserkiem ”, ponieważ na co dzień w moim sercu  – zawodowo i edukacyjnie – przede wszystkim gości język niemiecki. Z tego też względu postanowiłam połączyć przyjemne z pożytecznym. Obok studiowania drugiego kierunku – filologii germańskiej o profilu tłumaczeniowym zostałam lektorką języka niemieckiego. Za cel postawiłam sobie odczarować koszmary o nudnych lekcjach i dziwnie brzmiącym niemieckim. 

 

Choć naukę języka niemieckiego zaczęłam od najmłodszych lat, to jednak podjęcie pracy i mieszkanie w Monachium spowodowało, że pokochałam ten język jeszcze bardziej, a zarażanie innych miłością i entuzjazmem do nauki stało się moja nową tajną bronią. 

 

Na moich zajęciach stawiam na komunikację, ponieważ to właśnie tutaj zaczyna dziać się cała magia 🙂 Czy masz 3, czy 43 lata, nauka i porozumiewanie się z innymi to kluczowa kompetencja w dzisiejszym świecie. Angielski to priorytet, jednak jeśli chcesz poszerzyć swoje umiejętności, stać się atrakcyjniejszy na rynku pracy lub zwiększyć perspektywy swojego dziecka – najlepszą inwestycją na przyszłość będzie właśnie nauka języka niemieckiego w Iggy Planet – języka AUTENTYCZNEGO, bez zbędnych tabelek gramatycznych i frustracji z rodzajnikami 🙂 

 

Do zobaczenia wkrótce na zajęciach!

 

LG 

Alex 🙂

KACPER PAWLICZEK

JĘZYK ANGIELSKI

ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA OBCEGO MOŻE BYĆ JAK DRUGIE ŻYCIE

Cześć! Mam na imię Kacper i jestem absolwentem filologii angielskiej na Uniwersytecie Śląskim. Język angielski jest stałym elementem w moim życiu właściwie już od pierwszych lat szkoły podstawowej, kiedy to oprócz lekcji w szkole zacząłem uczęszczać na dodatkowe zajęcia z języka aż do swojego egzaminu maturalnego. Chęć utrzymania kontaktu z angielskim, a także dalszego rozwoju w tej dziedzinie kierowały mną przy wyborze studiów filologicznych, choć przez długi czas moim pierwszym wyborem była szkoła filmowa – to właśnie kino, być może nawet na równi z angielskim, jest moją drugą ogromną pasją. Podobnie jak rozmaite historie oglądane na wielkim ekranie pozwalają nam zatracić się w świecie ich bohaterów, tak właśnie język angielski może dla wielu stać się drzwiami do zupełnie innej rzeczywistości. Jako lektor stawiam przede wszystkim na rozmowę i pokazanie, że w nauce języka nigdy nie chodzi wyłącznie o sam język. 

MAJA KUCHARCZYK

ANIMACJE

ZABAWA Z DZIEĆMI DAJE MI RADOŚĆ

Hejka!

Nazywam się Maja i jestem studentką Pedagogiki na Politechnice Śląskiej. Od małego prężnie działam w harcerstwie, co do dzisiaj jest moją ogromną pasją. Dzięki harcerstwu od wielu lat miałam możliwość pracowania z dziećmi, gdzie mogłam puszczać wodze fantazji podczas prowadzenia zajęć. Animacje z dziećmi są dla mnie odskocznią od życia codzienniego, gdyż mogę wczuwać się w przeróżne role i dopasowywać się do tematyki zabaw. Zawsze dążę do tego, aby dzieci dobrze zapamiętały i wspominały wspólnie spędzony czas!

 

Oprócz pracy z dziećmi uwielbiam podróżować! Uwielbiam planować wyjazdy w taki sposób, aby każda minuta była zagospodarowana. Poznawanie nowych kultur, smaków, miejsc sprawia, że moje życie staje się coraz ciekawsze, a doświadczenia z podróży staram się wykorzystywać w życiu codziennym.

HELENA KOSZAŁKA

JĘZYK ANGIELSKI

ZABAWA Z DZIEĆMI DAJE MI RADOŚĆ

Cześć! Nazywam się Helena. W języku angielskim zakochałam się już parę lat temu. Zawsze staram się iść za głosem serca i w ten właśnie sposób trafiłam do IGGY PLANET, gdzie łączę swoją pasję do języka angielskiego z odwiecznym marzeniem o byciu nauczycielką;) Swoje umiejętności językowe ciągle rozwijam, studiując Lingwistykę stosowaną na Politechnice Śląskiej, dzięki czemu też stopniowo wprowadzam do mojego repertuaru język włoski:)
W wolnym czasie gram na skrzypcach. Oprócz języków to właśnie muzyka jest moją wielką pasją, więc na moich zajęciach nigdy nie brakuje zabaw przy jej akompaniamencie;)

 

 

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA Z IGGY PLANET

Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz zapisać siebie albo dziecko na kurs – prześlij do Nas poniższy formularz

Prześlij zgłoszenie!

Dołącz do Naszej
Kosmicznej Brygady

KURSY JĘZYKOWE DLA DZIECI I DOROSŁYCH |
ANIMACJE | PRZYJĘCIA | I WIELE INNYCH

KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Dla dzieci i dorosłych

ZAPRASZAMY NA DARMOWĄ KONSULTACJĘ INDYWIDUALNĄ!