fbpx

Nasi Lektorzy

Kapitan
Kosmicznej Załogi

IGA MROCZEK

WŁAŚCICIEL/ METODYK

JESTEM ZAŁOŻYCIELKĄ IGGY PLANET

To ode mnie się wszystko zaczęło. Już od najmłodszych lat uwielbiałam język angielski i wszystko co z nim związane. Dlatego też nie mogło być inaczej – ukończyłam filologię angielską ze specjalnością nauczycielską na Uniwersytecie Śląskim.

Niedługo po tym pojawił się pomysł na własny biznes – stworzenie miejsca, gdzie każdy będzie mógł nauczyć się języka obcego w atmosferze zbliżonej do domowej, gdzie nie będzie karany za błędy, a motywowany do pracy nad samym sobą.

Dla mnie najważniejszą rzeczą w procesie nauki języka jest przede wszystkim zrozumienie go, a nie „wykucie na blachę”. Takie podejście próbuję przekazywać każdemu, kto przekracza próg uSpeak. Prywatnie jestem szczęśliwą mamą, żoną i właścicielką wesołego kundelka o wdzięcznym imieniu Byku.

Obecnie nie prowadzę już zajęć, a całą swoją energię i zaangażowanie w pracę poświęcam na zarządzanie IGGY PLANET oraz opiekę metodyczną teamu Prowadzących. Nauczanie oddałam w ich ręce, bo wiem, że są wspaniałymi, stworzonymi do tej pracy Pasjonatami! Poniżej znajdziesz ich sylwetki.

Piloci
Naszych Statków

Justyna Kapica

JĘZYK ANGIELSKI

JĘZYKI TO MOJA WIELKA PASJA

Cześć, mam na imię Justyna, ukończyłam lingwistykę stosowaną na Politechnice Śląskiej, gdzie szlifowałam swój angielski oraz dodatkowo nauczyłam się języka hiszpańskiego. Nauka języków obcych zawsze przychodziła mi z łatwością i bardzo się cieszę, że będąc członkiem uSpeak będę miała możliwość przekazywania mojej wiedzy innym. W wolnym czasie lubię podróżować, oglądać anglo/hiszpańskojęzyczne seriale, czytać książki oraz malować. 

PAULINA KLOS

JĘZYK ANGIELSKI

BARDZO CHĘTNIE DZIELĘ SIĘ ZDOBYTĄ WIEDZĄ

Cześć! Nazywam się Paulina i od najmłodszych lat jestem pasjonatką nauki języków obcych. Swoje umiejętności językowe doskonaliłam studiując filologię angielską na Politechnice Śląskiej.  Dzielenie się z innymi wiedzą zdobytą na studiach kierunkowych oraz podczas podróży i wymian zagranicznych daje mi ogromną satysfakcję. Podczas zajęć staram się zarażać moich uczniów niekończącymi się pokładami energii oraz pasją do języka angielskiego. Stawiam przede wszystkim na kreatywność oraz przyjazną atmosferę. W wolnym czasie nieustannie szlifuję swoje kompetencje czytając anglojęzyczne książki czy oglądając anglojęzyczne seriale. Prywatnie jestem miłośniczką zwierząt oraz podróżowania.

ALEKSANDRA ROKICKA

JĘZYK ANGIELSKI

UWIELBIAM NOWE WYZWANIA

Cześć wszystkim! Mam na imię Ola i jestem absolwentką kierunku Doradztwo Filozoficzne i Coaching na Uniwersytecie Śląskim. Jako certyfikowany coach uwielbiam rozwój i wszystko co z nim związane – uwielbiam pokazywać świat z tej mniej oczywistej strony. 😉 Oprócz 5 lat studiów, mam za sobą także niemal dekadę działalności w Związku Harcerstwa Polskiego. Nie sposób zliczyć godzin przeprowadzonych przeze mnie zbiórek harcerskich, warsztatów rozwojowych, sesji coachingowych. 🙂 Na moje konto dopisuję także ponad 10 międzynarodowych wymian, organizowanych w ramach programu Erasmus+, uczestnictwo w wiosce dziecięcej CISV i wiele, wiele innych! Całe moje wieloletnie doświadczenie pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, moje zdolności językowe, cały wachlarz kompetencji miękkich, słowem cały mój warsztat pracy, przekazuję teraz w ręce Iggy Planet. To tutaj pokażę Wam jak ożywiać roboty, jak mówić po angielsku z równą płynnością jak w języku ojczystym, a przede wszystkim – jak dobrze się bawić. 😉

 

WIKTORIA ŁUKASIK

JĘZYK ANGIELSKI

UWAŻAM ŻE NAUKA JĘZYKA TO NIESAMOWITA PRZYGODA

Jestem studentką filologii angielskiej, specjalizacji tłumaczeniowo-biznesowej na Politechnice Śląskiej. Swoją przygodę z językiem angielskim zaczęłam już w najmłodszych latach. Jednak to ciężka praca oraz wytrwałość pozwoliły mi na osiągnięcie sukcesu. Obecnie potrafię biegle używać języka angielskiego oraz spełniam swoje marzenia o nauczaniu tego języka innych. Na swoich zajęciach staram się indywidualnie podejść do każdego ucznia oraz przygotować zajęcia, które będą interesujące oraz mobilizujące do dalszej nauki. Staram się rozwinąć naturalną płynność i swobodę językową u swoich uczniów. Nauka języka angielskiego może stać się niesamowitą przygodą również dla Ciebie, przygodę tę możemy rozpocząć razem.

PAULINA KULCZYK

JĘZYK ANGIELSKI

ZACHĘCAM DO NAUKI JĘZYKÓW - TO DOBRA ZABAWA

Cześć! Jestem Paulina i do czynienia z językiem angielskim mam już od najmłodszych lat. Na co dzień jestem studentką Pedagogiki na Politechnice Śląskiej, a uczenie, zwłaszcza najmłodszych, sprawia mi ogromną przyjemność. Uważam, że nauka to nie tylko suche zapamiętywanie słówek i regułek, ale przede wszystkim dobra zabawa. Właśnie do tego dążę na swoich zajęciach! Prywatnie jestem absolutnym molem książkowym, który wolne chwile spędza z kubkiem gorącej herbaty i ciekawą lekturą. 

MARTYNA PIETRUSZCZYK

JĘZYK ANGIELSKI

NAUCZANIE JĘZYKA SPRAWIA MI WIELKĄ RADOŚĆ

Mam na imię Martyna!  Uwielbiam podróżować (głównie po morzach i oceanach) i od kilkunastu lat kocham język angielski. Studiowałam kierunek English in Public Communication, a na magisterkę wybrałam English Philology – Teacher Training Programme. Przekazywanie innym wiedzy daje mi mnóstwo satysfakcji, zwłaszcza, gdy nauczanie jest kreatywne – przybiera formę gier i zabaw.

BORYS WRÓBLEWSKI

JĘZYK ANGIELSKI

JĘZYK ANGIELSKI POSZERZA HORYZONTY

Hejka! Mam na imię Borys i na co dzień jestem studentem na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Do języka angielskiego nigdy nie podchodziłem dosłownie jako do języka, zawsze traktowałem go jako niezbędne narzędzie dla ludzi rozwijających biznes, podróżujących, chętnych do nawiązywania relacji lub spragnionych wiedzy. Stosowanie narzędzia jakim jest język angielski otwiera nam bramy do znacznie szerszej perspektywy świata, większej ilości źródeł wiedzy i ludzi. Z tego właśnie względu chciałbym pokazać każdemu z naszych uczniów, jak posługiwać się tak niesamowitym narzędziem, żeby również mógł poszerzyć swoje horyzonty. Z miłą chęcią zamienię również słowo o muzyce, ponieważ jest ona moją pasją. Uwielbiam jej zarówno słuchać jak i tworzyć. 

MARTYNA STALMACH

JĘZYK ANGIELSKI

JĘZYKI POZWALAJĄ PODRÓŻOWAĆ I POZNAWAĆ CIEKAWYCH LUDZI

Hejka, Nazywam się Martyna i od małego język angielski jest mi bardzo bliski. Umiejętność posługiwania się językiem angielskim pozwoliła mi zawrzeć przyjaźnie na całe życie, odkryć wiele kultur od innej, mniej znanej strony, sprawiła, że podróże napełniają mnie radością, a nie strachem. Aktualnie studiuję Analitykę Biznesową na Politechnice Śląskiej. Jestem również uczestnikiem programów Erasmus plus oraz Uni buddy, a wakacyjnie wychowawcą kolonijnym. Dzięki projektom, w których brałam udział, z językiem mam kontakt każdego dnia. Na zajęciach moim celem jest przede wszystkim zmiana nastawiania do nauki języka. Zamiast nudnych, tendencyjnych zajęć tworzę ekscytujące, zabawne lekcje, z których nie chce się wychodzić. Prywatnie uwielbiam tańczyć, grać na instrumentach, żeglować oraz jeździć na nartach. 😉

ANGELIKA SAWICKA

JĘZYK NIEMIECKI

U MNIE LICZY SIĘ INDYWIDUALNE PODJEŚCIE

Cześć! Jestem absolwentką filologii niemieckiej Politechniki Śląskiej. Już od najmłodszych lat miałam kontakt z językiem niemieckim i wiedziałam, że to właśnie z nim chcę wiązać swoją przyszłość. Lubię angażować się w to co robię, dlatego indywidualne podejście do każdego ucznia jest dla mnie najważniejsze.

RENATA GAIK

JĘZYK NIEMIECKI

KOCHAM JĘZYK NIEMIECKI - JEST MOJĄ WIELKĄ PASJĄ

Cześć! Jestem Renata, obecnie kończę studia licencjackie lingwistyki stosowanej na Uniwersytecie Jana Gutenberga w Moguncji (Niemcy, oddział Germersheim). Język niemiecki to moja pasja od czasów szkolnych, stąd też wyjazd do Niemiec zaraz po maturze i pobyt raczej już na stałe. Poza nauczaniem i studiami, zajmuję się tłumaczeniami, głównie literatury w parze DE>PL, ale jak to mówi słynny cytat „wybierz zawód, który kochasz, a nie będziesz musiał już nigdy pracować“.

KAROLINA BIAŁOWĄS

JĘZYK ANGIELSKI

NAJBARDZIEJ MOTYWUJĄ MNIE SUKCESY MOICH PODOPIECZNYCH

Hejka! 

Nazywam się Karolina i z zawodu jestem tłumaczem języka angielskiego, jednak to nauczanie stało się moim ulubionym zajęciem.

Jestem lektorem języka angielskiego od 2018 roku i to właśnie wtedy zaczęłam dostrzegać czym jest spełnione poczucie sensu oraz jak uskrzydlające są sukcesy moich podopiecznych, nawet te najmniejsze. W pracy z drugim człowiekiem na pierwszym miejscu stawiam relację, a co za tym idzie – słuchanie potrzeb drugiej strony i dążenie do ich zaspokajania. Poza kulturą krajów anglojęzycznych pochłonęła mnie kultura krajów dalekowschodnich, przede wszystkim Korei Północnej i to właśnie koreański jest moim ulubionym językiem obcym, który nadal poskramiam. Uwielbiam zimę, śnieg, góry i snowboard, oprócz tego mam na koncie przegrane setki godzin na przeróżnych konsolach i grach planszowych.

KLAUDIA SIENKIEWICZ

JĘZYK ANGIELSKI

UWAŻAM, ŻE RELACJE TO KLUCZ DO EFEKTYWNEJ NAUKI

Hejka, nazywam się Klaudia, a moi dotychczasowi podopieczni nazywali mnie Panią Koko 🙂 Jestem absolwentką filologii angielskiej. Od trzech lat kontynuuję przygodę z nauką angielskiego i pracę z dziećmi, co daje mi ogrom satysfakcji. Uważam, że relacja jest kluczem do efektywnej nauki i tak też pracuję. Nie mam jednej pasji której się poświęcam, uskuteczniam za to sezonowe fascynacje, którym oddaję się wtedy w każdej wolnej chwili. Aktualnie jest to granie w planszówki i pieczenie, a w planach mam również naukę języka japońskiego.

NADIA MARYNIAK

JĘZYK ANGIELSKI

KREATYWNOŚĆ TO COŚ CO MNIE WYRÓŻNIA

Hej, mam na imię Nadia. Nie potrafię ustać w miejscu. Próbuję wielu nowych rzeczy, ale stali goście w moim sercu to plastyka, muzyka i poezja. Kreatywność i zaradność to dwie cechy, które mnie wyróżniają. Z językiem angielskim mam do czynienia już od najmłodszych lat i z chęcią podzielę się swoją wiedzą z dziećmi. Mam doświadczenie w opiece nad nimi, nauczaniu ich i szybko łapię z nimi dobry kontakt 🙂

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA Z IGGY PLANET

Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz zapisać siebie albo dziecko na kurs – prześlij do Nas poniższy formularz

Prześlij zgłoszenie!

Dołącz do Naszej
Kosmicznej Brygady

KURSY JĘZYKOWE DLA DZIECI I DOROSŁYCH |
ANIMACJE | PRZYJĘCIA | I WIELE INNYCH

nauka języków obcych

Dla dzieci i dorosłych

ZAPRASZAMY NA DARMOWĄ PIERWSZĄ LEKCJĘ!