fbpx

RBL – nowy sposób na naukę języka obcego

RBL – nowy sposób na naukę języka obcego

Dodano: 22 marca 2017, autor: , // Aktualności,News,

Znasz już podstawy języka, ale wciąż masz opory przed użyciem go w mowie? Wyjeżdżasz wkrótce na zagraniczne wakacje i obawiasz się o swoją komunikację z miejscowymi ludźmi? Chcesz po prostu zacząć mówić sprawnie i płynnie bez stresu, a nie chcesz po raz kolejny zapisywać się na kurs, na którym przerobisz kolejny podręcznik i nauczysz się na pamięć kolejnej listy słówek, z których za chwilę i tak nic nie będziesz pamiętać?

Specjalnie dla osób takich jak TY opracowaliśmy JEDYNY W GLIWICACH kurs oparty na RBL – Realia Based Learning.

Na czym to polega? Na takim kursie nie potrzebujesz podręcznika, ćwiczeń, ani żadnych innych standardowych pomocy naukowych. Całe zajęcia skupione są na komunikacji w języku obcym w oparciu o naturalnie wynikające sytuacje. Naszymi pomocami są materiały autentyczne czyli….

filmiki na YouTubie, portale społecznościowe, radio, telewizja, książki, czasopisma – wszystko oczywiście w języku obcym!

Podczas zajęć w luźnej atmosferze przy kawie, herbacie i dobrym ciachu 🙂 odstresujesz się po ciężkim dniu w pracy, zawrzesz nowe znajomości, dowiesz się co nowego u gwiazd show biznesu, porozmawiasz o polityce, posłuchasz dobrej muzyki, obejrzysz śmieszne jak i pouczające filmiki na YouTubie, a przy okazji NAUCZYSZ SIĘ ROZMAWIAĆ W JĘZYKU OBCYM!

Obecnie w naszej ofercie znajdziesz zajęcia RBL z języka angielskiego i hiszpańskiego w 2 lokalizacjach w Gliwicach – Trynek i Żerniki. ZAPISY TRWAJĄ 515-426-577

uSpeak
ul. Marzanki 20, 44-100 Gliwice
Tel: +48 515 426 577