fbpx

LADIES NIGHTS W USPEAK!

LADIES NIGHTS W USPEAK!

Dodano: 1 marca 2018, autor: , // Aktualności,

Totalna nowość! Jedyne takie zajęcia wyłącznie dla Pań 🙂

Począwszy od 16 III każdy piątkowy wieczór będzie zarezerwowany w uSpeak jedynie dla Kobiet. Podczas cotygodniowych spotkań będziemy zajmować się kobiecymi sprawkami, a przy okazji szlifować swój angielski!

Na czym polegają zajęcia? Przede wszystkim na swobodnej wymianie opinii, dyskusjach na przeróżne tematy związane z życiem każdej Kobiety – rodzina, praca, edukacja, ale też mniej poważnie o ciuchach, kosmetykach, celebrytach i o czymkolwiek innym, o czym tylko Uczestniczki spotkań będą chciały poplotkować 😉 Poza tym będziemy tworzyć domowe kosmetyki, wymieniać się zdrowymi (i mniej zdrowymi :P) przepisami – być może też uskuteczniać te prostsze na zajęciach! – a także sposobami na zachowanie młodości ciała i ducha. We wszystko to wplatać będziemy język angielski, dzięki czemu nauczymy się swobodnie wypowiadać na tematy nam znane i przez nas lubiane – bo tak właśnie najprościej przełamuje się barierę językową!

Każde spotkanie potrwa ok. 90 minut i będzie niepowtarzalną okazją do nauki języka obcego w bardzo oryginalny sposób.

START 16 III godz. 19:30-21:00

CENA:

jednorazowe wejście – 40 zł

karnet na 4 wejścia (ważny przez 6 tygodni) – 120 zł

UWAGA PROMOCJA! Przyjdź na pierwsze zajęcia z drugą Panią (mamą, siostrą, przyjaciółką, sąsiadką), a obie wejdziecie ZA FREE! Panom wstęp wzbroniony! Zapraszamy serdecznie 🙂

uSpeak
ul. Marzanki 20, 44-100 Gliwice
Tel: +48 515 426 577