fbpx

English&Beauty – nowa alternatywa dla Pań!

English&Beauty – nowa alternatywa dla Pań!

Dodano: 7 listopada 2018, autor: , // Aktualności,

Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie chcące podszkolić swoje zdolności komunikacyjne w języku angielskim na jedyne w swoim rodzaju spotkania z serii „Angielski z kosmetykami w tle :)”.

Są to zajęcia warsztatowe, które łączą w sobie konwersacje w języku obcym oraz naukę szeroko rozumianego „beauty”! Spotkania te odbywać się będą w ramach naszych cotygodniowych zajęć konwersacyjnych dla Pań z cyklu Ladies Nights.

15.11.2018r. godz. 18:00 – pielęgnacja

Tego dnia Uczestniczki warsztatu poznają tajniki pielęgnacji skóry w zależności od jej stanu i właściwości. Dowiedzą się również jak dobrać odpowiednie kosmetyki pielęgnacyjne do swojej cery.

13.12.2018r. godz. 18:00 – make-up

Podczas tych zajęć Panie (których cera będzie już odpowiednio wypielęgnowana po wcześniejszym spotkaniu;)) nauczą się sztuki makijażu w kilku prostych krokach. Każda z nich będzie wiedziała w jaki sposób się pomalować, aby uwydatnić wszystkie swoje atuty 🙂

Na obu spotkaniach naszym gościem specjalnym będzie Katarzyna Klik – przedstawicielka amerykańskiej marki kosmetyków Mary Kay. Na tych produktach będziemy też miały okazję pracować – każda Uczestniczka otrzyma swój zestaw „ćwiczeniowy”.

Podczas zajęć nasza Lektorka będzie wprowadzała podstawowe słownictwo związane z tematyką spotkania w języku angielskim, a także wspomagała komunikację w języku obcym 🙂

KRÓTKO MÓWIĄC – IDEALNE POŁĄCZENIE PRZYJEMNEGO Z POŻYTECZNYM!

Na warsztaty obowiązują zapisy. Limit miejsc na każde spotkanie: 10 osób. Istnieje możliwość wejścia na zajęcia w ramach karnetu Ladies Nights, a także wykupienia wejściówek jedynie na warsztaty.

Cennik: 1 wejście – 45 zł; 2 wejścia – 80 zł

uSpeak
ul. Marzanki 20, 44-100 Gliwice
Tel: +48 515 426 577