fbpx

Angielski w Przedszkolu

Dobrze wiemy jak wygląda „dzień z życia rodzica”. Aby zaoszczędzić rodzinie czas po południu, wprowadziliśmy zajęcia z języka angielskiego w trakcie pobytu dziecka w swoim przedszkolu.
Dzięki temu rozwiązaniu dziecko uczestniczy w zajęciach dodatkowych w godzinach, kiedy jest najbardziej wypoczęte, a popołudnie zarezerwowane jest na przyjemności.

JĘZYK ANGIELSKI W PRZEDSZKOLU

W roku szkolnym 2022/2023 wszystkie nasze kursy języka angielskiego w przedszkolach realizują Międzynarodowy Program Powszechnej Dwujęzyczności – Bilingual Future.

To innowacyjne podejście do nauczania języka angielskiego najmłodszych. Dzięki Bilingual Future dzieci są wprowadzane w świat języka angielskiego w towarzystwie przeuroczych Żuczków. Razem z nimi śpiewają, uczą się wierszyków, a także podejmują pierwsze próby krótkich rozmów w języku obcym.

Międzynarodowy Program Powszechnej Dwujęzyczności – jak sama nazwa wskazuje – propaguje ideę wychowania dziecka w środowisku dwujęzycznym. Aby język angielski nigdy nie był dla niego obcym! W związku z tym program kursu zakłada także zaangażowanie rodzica, który razem z dzieckiem realizuje program w domowym zaciszu.

Spokojnie! Nie chodzi o siedzenie w książkach po kilka godzin dziennie! Bilingual Future to także platforma online dla rodziców, na której znajdziesz wszystkie przydatne w domowej zabawie po angielsku materiały. Wystarczy 10 minut dziennie!

Nie znasz angielskiego? Żaden problem! Platforma jest skonstruowana tak, aby niezależnie od poziomu językowego można było z niej korzystać. Wówczas rodzic może uczyć się razem z dzieckiem.

W cenę kursu wliczone są materiały edukacyjne Bilingual Future wykorzystywane na zajęciach z lektorem. Dostęp do platformy online jest dodatkowo płatny (jednorazowa opłata 105 zł doliczana do pierwszej płatności za kurs, dostęp na 24 miesiące). Szczegóły znajdziesz w polu „Dodatkowe informacje” przy wybranym kursie w formularzu zapisów.

W zależności od przedszkola tworzymy grupy z różnym podziałem wiekowym. Znajdź swoje przedszkole we właściwym formularzu i wybierz odpowiednią grupę wiekową, która Cię interesuje.

Po zajęciach, w zależności od umowy jaką mamy z przedszkolem, dziecko wraca do grupy lub jest odbierane przez rodzica.

ZAJĘCIA ANGIELSKIEGO

Aby zarezerwować miejsce,
kliknij interesującą Cię grupę przedszkoli

PM SIKORNIK 1 ORAZ
PM 20 GLIWICE

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

POZOSTAŁE
PRZEDSZKOLA

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA Z IGGY PLANET

Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz zapisać siebie albo dziecko na kurs – prześlij do Nas poniższy formularz

Prześlij zgłoszenie!

Dołącz do Naszej
Kosmicznej Brygady

KURSY JĘZYKOWE DLA DZIECI I DOROSŁYCH |
ANIMACJE | PRZYJĘCIA | I WIELE INNYCH
Centrum Edukacji i Rozrywki

GALAKTYKA MOZLIWOŚCI

KONTAKT

Adres: ul. Daszyńskiego 154, 44-100 Gliwice

Email: office@uspeak.pl

Telefon: 32 411 11 04

Copyright © 2022. All rights reserved.

nauka języków obcych

Dla dzieci i dorosłych

ZAPRASZAMY NA DARMOWĄ PIERWSZĄ LEKCJĘ!