fbpx

Taniec w Przedszkolu

KOSMICZNA NOWOŚĆ!

Taniec w przedszkolu –
zajęcia prowadzone dwujęzycznie

Po sukcesie zajęć z języka angielskiego w przedszkolu, od tego roku szkolnego wprowadzamy do naszej oferty zajęcia z tańca prowadzone z elementami języka angielskiego.
Dzięki zapisaniu dziecka na zajęcia dodatkowe w trakcie jego pobytu w placówce zyskujesz : pewność, że dzień malucha jest wypełniony atrakcjami, spokój że zajęcia odbywają się gdy dziecko jest najmniej zmęczone i czas żeby po południu iść na lody

TANIEC W PRZEDSZKOLU

Okres wczesnego dzieciństwa (0-6 lat) to czas największej wrażliwości językowej. Małe dziecko dosłownie „chłonie” każdy system językowy, na który jest regularnie eksponowane.

To właśnie ta ekspozycja językowa gra w tym okresie najważniejszą rolę. Poprzez osłuchiwanie się z językiem w trakcie uczestniczenia w interesujących dla dziecka zajęciach, umysł małego człowieka podprogowo go zapamiętuje. Dzięki temu w późniejszych latach życia dziecko nie będzie musiało uczyć się regułek dotyczących Present Simple czy Past Continuous, bo intuicyjnie będzie wiedziało kiedy której użyć!

W ekspozycji językowej kluczową rolę odgrywa systematyczność. Im częstszy i bardziej angażujący dla dziecka kontakt z językiem, tym efektywniej przebiega proces jego przyswajania.

Dlatego Iggy Planet organizuje zajęcia taneczne dla przedszkolaków z językiem angielskim w tle!

Praktycznie każdy maluch uwielbia poruszać się w rytm muzyki. Jeśli dodamy do tego fantastycznego Prowadzącego, który komunikuje się z dziećmi w języku angielskim, otrzymamy wartość dodaną w postaci podświadomej nauki języka obcego!

Po zajęciach, w zależności od umowy jaką mamy z przedszkolem, dziecko wraca do grupy lub jest odbierane przez rodzica.

ZAJĘCIA TAŃCA

Sprawdź czy organizujemy zajęcia taneczne
w Twoim przedszkolu!

PM SIKORNIK 1 ORAZ
PM 20 GLIWICE

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

POZOSTAŁE
PRZEDSZKOLA

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA Z IGGY PLANET

Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz zapisać siebie albo dziecko na kurs – prześlij do Nas poniższy formularz

Prześlij zgłoszenie!

Dołącz do Naszej
Kosmicznej Brygady

KURSY JĘZYKOWE DLA DZIECI I DOROSŁYCH |
ANIMACJE | PRZYJĘCIA | I WIELE INNYCH

nauka języków obcych

Dla dzieci i dorosłych

ZAPRASZAMY NA DARMOWĄ PIERWSZĄ LEKCJĘ!