Tutaj znajdziesz dokładny opis wydarzenia.

Bilety na nasze wydarzenie można wykupić wyłącznie za pośrednictwem poniższego formularza.

Dla każdej osoby należy wypełnić formularz osobno!

Przypominamy, że wejściówki dla naszych Uczniów oraz dzieci do 6. roku życia są BEZPŁATNE. Osoby towarzyszące (rodzice, opiekunowie, krewni, znajomi powyżej 6. roku życia) oraz osoby spoza uSpeak wykupują bilety.

Bilet standard – 35 PLN – bilet uprawniający do wejścia na imprezę bez przypisanego konkretnego miejsca na widowni. Osoby posiadające taki bilet zajmują dostępne miejsca podczas wydarzenia.

Bilet VIP – 45 PLN – bilet uprawniający do wejścia na imprezę i zajęcia miejsca na widowni w strefie VIP. Osoby posiadające taki bilet otrzymają przypisane do siebie miejsce na widowni.

PLAN WIDOWNI:

UWAGA! Prosimy o wypełnianie formularza osobno dla każdej z osób, dla której wykupywany jest bilet!

Instrukcja dotycząca formularza:

  1. Na górze w polach „Imię” i „Nazwisko” wpisujemy dane Dziecka, które jest uczestnikiem naszych zajęć (w przypadku rodzeństw można wpisać imię dowolnego z Dzieci) lub Dziecka (powyżej 6. r.ż.), które nie jest uczestnikiem naszych zajęć, ale chce wziąć udział w wydarzeniu.
  2. W sekcji „Informacje o Rodzicu” wpisujemy dane osoby, na którą ma być wykupiony bilet (jeżeli jest to Dziecko powyżej 6.r.ż., które nie jest uczestnikiem naszych zajęć, tutaj również wpisujemy jego dane).
  3. Email – dla każdej z osób można wpisać jeden adres email (na ten adres zostanie przesłane potwierdzenie zakupu biletu).
  4. Numer telefonu – obowiązkowo prosimy wypełnić w przypadku biletów VIP (pod ten numer będziemy dzwonić, aby przypisać konkretne miejsce dla danej osoby).

Transakcje realizowane są za pośrednictwem systemu