fbpx

Nasi Lektorzy

Poniżej zespół uSpeak’owego teamu Lektorów! 😀

IGA MROCZEK – JĘZYK ANGIELSKI

To ode mnie się wszystko zaczęło 😉 Już od najmłodszych lat uwielbiałam język angielski i wszystko co z nim związane. Dlatego też nie mogło być inaczej – ukończyłam filologię angielską ze specjalnością nauczycielską na Uniwersytecie Śląskim. Niedługo po tym pojawił się pomysł na własny biznes – stworzenie miejsca, gdzie każdy będzie mógł nauczyć się języka obcego w atmosferze zbliżonej do domowej, gdzie nie będzie karany za błędy, a motywowany do pracy nad samym sobą. Dla mnie najważniejszą rzeczą w procesie nauki języka jest przede wszystkim zrozumienie go, a nie „wykucie na blachę”. Takie podejście próbuję przekazywać każdemu, kto przekracza próg uSpeak
Prywatnie jestem szczęśliwą mamą, żoną i właścicielką wesołego kundelka o wdzięcznym imieniu Byku


EDYTA PACHOŁ – JĘZYK ANGIELSKI

Cześć! 

Mam na imię Edyta i jestem studentką Lingwistyki Stosowanej, gdzie kontynuuję naukę angielskiego oraz włoskiego, co jest moją największą pasją. Wyznaję zasadę, że aby dobrze nauczyć się języka, należy otaczać się nim przy każdej możliwej okazji, dlatego na swoich zajęciach zachęcam do przełamywania swoich barier i rozmowy w danym języku. W wolnych chwilach jeżdżę w góry, które kocham całym sercem, albo zakopuję się pod kocem z dobrą książką lub serialem. 


WERONIKA KUCZYŃSKA – JĘZYK ANGIELSKI

Jestem studentką lingwistyki stosowanej na Politechnice Śląskiej. Z językiem angielskim lubiłam się od najmłodszych lat, jednak dopiero na przełomie gimnazjum i liceum zaczęłam go brać na poważnie. Do biegłości językowej doszłam poprzez, tak zwane „zanurzenie” – otaczałam się angielskim z każdej strony i wręcz unikałam używania jakichkolwiek książek do nauki. Starałam się codziennie używać tego języka, aż w końcu mój mózg zaczął traktować angielski, jak coś naturalnego. W 2018 roku zaczęłam udzielać korepetycji i robię to do dziś. Do każdego z moich uczniów podchodzę indywidualnie. Nigdy nie karcę, jeśli ktoś czegoś nie umie lub nie rozumie. Po prostu szukam innych sposobów na wytłumaczenie danego zagadnienia. Na co dzień uczę się też hiszpańskiego, jestem „organizacyjnym świrem” i uwielbiam wszelkiego rodzaju planery, kalendarze, zeszyty, itp. Moim celem jest mówić w co najmniej 4 językach obcych i pojechać w podróż po Europie. Na razie udało mi się odwiedzić Włochy i Holandię, ale lista jest długa.


NATALIA LOT – JĘZYK ANGIELSKI

Cześć! Nazywam się Natalia Lot. Studiuję na Uniwersytecie Ekonomicznym kierunek International Business, co jest związane bezpośrednio z moją pasją – językiem angielskim. Lubię czasem oderwać się od zwykłej codzienności i wtedy zwracam się w kierunku moich hobby. Mam bardzo dużo przeróżnych zainteresowań, ale jednymi z ważniejszych jest na pewno narciarstwo, gotowanie i podróże. Moją pasją do języka angielskiego staram się zarazić ludzi wokół mnie, pokazując, że ucząc się go, można się nim również bawić.


IWONA BIAŁEK – JĘZYK ANGIELSKI

Gdy chodziłam do szkoły, nic nie wskazywało na to, że języki obce staną się moją pasją. Kiedy kolejne wakacje za granicą mijały a ja nie nawiązywałam żadnych znajomości i nie rozumiałam prostych pytań, postanowiłam to zmienić. Dziś, oprócz angielskiego, mówię płynnie po francusku i hiszpańsku. W nauce pomogły mi podróże, dzięki nim też wiem, że lekcje języka obcego w dużej mierze muszą nawiązywać do praktycznych scen z życia, a nie kolejnych rozdziałów podręcznika. Na moich lekcjach pooglądamy fragmenty seriali i poczytamy artykuły z anglojęzycznej prasy. A gdy nadejdzie kolej na gramatykę, na pewno nie będzie nudno.


PAULINA KLOS – JĘZYK ANGIELSKI

Cześć!

Nazywam się Paulina i od najmłodszych lat jestem pasjonatką nauki języków obcych. Swoje umiejętności językowe doskonaliłam studiując filologię angielską na Politechnice Śląskiej.  Dzielenie się z innymi wiedzą zdobytą na studiach kierunkowych oraz podczas podróży i wymian zagranicznych daje mi ogromną satysfakcję. Podczas zajęć staram się zarażać moich uczniów niekończącymi się pokładami energii oraz pasją do języka angielskiego. Stawiam przede wszystkim na kreatywność oraz przyjazną atmosferę. W wolnym czasie nieustannie szlifuję swoje kompetencje czytając anglojęzyczne książki czy oglądając anglojęzyczne seriale. Prywatnie jestem miłośniczką zwierząt oraz podróżowania.


SEAN SMITH – JĘZYK ANGIELSKI

Jestem Sean Smith ze Szkocji. Uczę języka angielskiego od 18 lat. Moje hobby to jazda na rowerze, pływanie i MMA. Jestem szczęśliwie żonaty i cieszę się życiem w Gliwicach. Cieszę się, że dołączam do zespołu uSpeak i mam nadzieję, że wiele zabawnych zajęć czeka (na) mnie. Uwielbiam nowe wyzwania, a nauczanie dzieci jest tego klasycznym przykładem. Wszystko będzie dobrze.


WIKTORIA ŁUKASIK – JĘZYK ANGIELSKI

Jestem studentką filologii angielskiej, specjalizacji tłumaczeniowo-biznesowej na Politechnice Śląskiej. Swoją przygodę z językiem angielskim zaczęłam już w najmłodszych latach. Jednak to ciężka praca oraz wytrwałość pozwoliły mi na osiągnięcie sukcesu. Obecnie potrafię biegle używać języka angielskiego oraz spełniam swoje marzenia o nauczaniu tego języka innych. Na swoich zajęciach staram się indywidualnie podejść do każdego ucznia oraz przygotować zajęcia, które będą interesujące oraz mobilizujące do dalszej nauki. Staram się rozwinąć naturalną płynność i swobodę językową u swoich uczniów. Nauka języka angielskiego może stać się niesamowitą przygodą również dla Ciebie, przygodę tę możemy rozpocząć razem.


 

PATRYCJA KAJSTURA – JĘZYK ANGIELSKI

Cześć! Jestem studentką Lingwistyki Stosowanej (język angielski z językiem włoskim) na Politechnice Śląskiej. Angielskim pasjonuję się od dziecka. Z doświadczenia wiem, że najlepszym sposobem na naukę angielskiego jest bezustanny kontakt z językiem. Na moich zajęciach stawiam na przyjemną i luźną atmosferę 🙂


PAULINA KULCZYK – JĘZYK ANGIELSKI

Cześć! Jestem Paulina i do czynienia z językiem angielskim mam już od najmłodszych lat. Na co dzień jestem studentką Pedagogiki na Politechnice Śląskiej, a uczenie, zwłaszcza najmłodszych, sprawia mi ogromną przyjemność. Uważam, że nauka to nie tylko suche zapamiętywanie słówek i regułek, ale przede wszystkim dobra zabawa. Właśnie do tego dążę na swoich zajęciach! Prywatnie jestem absolutnym molem książkowym, który wolne chwile spędza z kubkiem gorącej herbaty i ciekawą lekturą 🙂


ANGELIKA SAWICKA – JĘZYK NIEMIECKI

Cześć! Jestem absolwentką filologii niemieckiej Politechniki Śląskiej. Już od najmłodszych lat miałam kontakt z językiem niemieckim i wiedziałam, że to właśnie z nim chcę wiązać swoją przyszłość. Lubię angażować się w to co robię, dlatego indywidualne podejście do każdego ucznia jest dla mnie najważniejsze.


RENATA GAIK – JĘZYK NIEMIECKI

Cześć! Jestem Renata, obecnie kończę studia licencjackie lingwistyki stosowanej na Uniwersytecie Jana Gutenberga w Moguncji (Niemcy, oddział Germersheim). Język niemiecki to moja pasja od czasów szkolnych, stąd też wyjazd do Niemiec zaraz po maturze i pobyt raczej już na stałe. Poza nauczaniem i studiami, zajmuję się tłumaczeniami, głównie literatury w parze DE>PL, ale jak to mówi słynny cytat „wybierz zawód, który kochasz, a nie będziesz musiał już nigdy pracować“.


uSpeak
ul. Marzanki 20, 44-100 Gliwice
Tel: +48 515 426 577