Poniżej zespół uSpeak’owego teamu Lektorów! 😀

IGA MROCZEK – JĘZYK ANGIELSKI

To ode mnie się wszystko zaczęło 😉 Już od najmłodszych lat uwielbiałam język angielski i wszystko co z nim związane. Dlatego też nie mogło być inaczej – ukończyłam filologię angielską ze specjalnością nauczycielską na Uniwersytecie Śląskim. Niedługo po tym pojawił się pomysł na własny biznes – stworzenie miejsca, gdzie każdy będzie mógł nauczyć się języka obcego w atmosferze zbliżonej do domowej, gdzie nie będzie karany za błędy, a motywowany do pracy nad samym sobą. Dla mnie najważniejszą rzeczą w procesie nauki języka jest przede wszystkim zrozumienie go, a nie „wykucie na blachę”. Takie podejście próbuję przekazywać każdemu, kto przekracza próg uSpeak
Prywatnie jestem szczęśliwą mamą, żoną i właścicielką wesołego kundelka o wdzięcznym imieniu Byku

Obecnie nie prowadzę już zajęć, a całą swoją energię i zaangażowanie w pracę poświęcam na zarządzanie uSpeak oraz opiekę metodyczną teamu Prowadzących. Nauczanie oddałam w ich ręce, bo wiem, że są wspaniałymi, stworzonymi do tej pracy Pasjonatami! Poniżej znajdziesz ich sylwetki 🙂


 

IWONA BIAŁEK – JĘZYK ANGIELSKI

Gdy chodziłam do szkoły, nic nie wskazywało na to, że języki obce staną się moją pasją. Kiedy kolejne wakacje za granicą mijały a ja nie nawiązywałam żadnych znajomości i nie rozumiałam prostych pytań, postanowiłam to zmienić. Dziś, oprócz angielskiego, mówię płynnie po francusku i hiszpańsku. W nauce pomogły mi podróże, dzięki nim też wiem, że lekcje języka obcego w dużej mierze muszą nawiązywać do praktycznych scen z życia, a nie kolejnych rozdziałów podręcznika. Na moich lekcjach pooglądamy fragmenty seriali i poczytamy artykuły z anglojęzycznej prasy. A gdy nadejdzie kolej na gramatykę, na pewno nie będzie nudno.


PAULINA KLOS – JĘZYK ANGIELSKI

Cześć!

Nazywam się Paulina i od najmłodszych lat jestem pasjonatką nauki języków obcych. Swoje umiejętności językowe doskonaliłam studiując filologię angielską na Politechnice Śląskiej.  Dzielenie się z innymi wiedzą zdobytą na studiach kierunkowych oraz podczas podróży i wymian zagranicznych daje mi ogromną satysfakcję. Podczas zajęć staram się zarażać moich uczniów niekończącymi się pokładami energii oraz pasją do języka angielskiego. Stawiam przede wszystkim na kreatywność oraz przyjazną atmosferę. W wolnym czasie nieustannie szlifuję swoje kompetencje czytając anglojęzyczne książki czy oglądając anglojęzyczne seriale. Prywatnie jestem miłośniczką zwierząt oraz podróżowania.


SEAN SMITH – JĘZYK ANGIELSKI

Jestem Sean Smith ze Szkocji. Uczę języka angielskiego od 18 lat. Moje hobby to jazda na rowerze, pływanie i MMA. Jestem szczęśliwie żonaty i cieszę się życiem w Gliwicach. Cieszę się, że dołączam do zespołu uSpeak i mam nadzieję, że wiele zabawnych zajęć czeka (na) mnie. Uwielbiam nowe wyzwania, a nauczanie dzieci jest tego klasycznym przykładem. Wszystko będzie dobrze.


WIKTORIA ŁUKASIK – JĘZYK ANGIELSKI

 

Jestem studentką filologii angielskiej, specjalizacji tłumaczeniowo-biznesowej na Politechnice Śląskiej. Swoją przygodę z językiem angielskim zaczęłam już w najmłodszych latach. Jednak to ciężka praca oraz wytrwałość pozwoliły mi na osiągnięcie sukcesu. Obecnie potrafię biegle używać języka angielskiego oraz spełniam swoje marzenia o nauczaniu tego języka innych. Na swoich zajęciach staram się indywidualnie podejść do każdego ucznia oraz przygotować zajęcia, które będą interesujące oraz mobilizujące do dalszej nauki. Staram się rozwinąć naturalną płynność i swobodę językową u swoich uczniów. Nauka języka angielskiego może stać się niesamowitą przygodą również dla Ciebie, przygodę tę możemy rozpocząć razem.


PAULINA KULCZYK – JĘZYK ANGIELSKI

Cześć! Jestem Paulina i do czynienia z językiem angielskim mam już od najmłodszych lat. Na co dzień jestem studentką Pedagogiki na Politechnice Śląskiej, a uczenie, zwłaszcza najmłodszych, sprawia mi ogromną przyjemność. Uważam, że nauka to nie tylko suche zapamiętywanie słówek i regułek, ale przede wszystkim dobra zabawa. Właśnie do tego dążę na swoich zajęciach! Prywatnie jestem absolutnym molem książkowym, który wolne chwile spędza z kubkiem gorącej herbaty i ciekawą lekturą 🙂


MARTYNA PIETRUSZCZYK – JĘZYK ANGIELSKI

Mam na imię Martyna 👋 Uwielbiam podróżować (głównie po morzach i oceanach ⛵😉) i od kilkunastu lat kocham język angielski 🙂 Studiowałam kierunek English in Public Communication, a na magisterkę wybrałam English Philology – Teacher Training Programme. Przekazywanie innym wiedzy daje mi mnóstwo satysfakcji, zwłaszcza, gdy nauczanie jest kreatywne – przybiera formę gier i zabaw 🥰


BORYS WRÓBLEWSKI – JĘZYK ANGIELSKI

Hejka ;^)

Mam na imię Borys i na co dzień jestem studentem na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Do języka angielskiego nigdy nie podchodziłem dosłownie jako do języka, zawsze traktowałem go jako niezbędne narzędzie dla ludzi rozwijających biznes, podróżujących, chętnych do nawiązywania relacji lub spragnionych wiedzy. Stosowanie narzędzia jakim jest język angielski otwiera nam bramy do znacznie szerszej perspektywy świata, większej ilości źródeł wiedzy i ludzi. Z tego właśnie względu chciałbym pokazać każdemu z naszych uczniów, jak posługiwać się tak niesamowitym narzędziem, żeby również mógł poszerzyć swoje horyzonty. Z miłą chęcią zamienię również słowo o muzyce, ponieważ jest ona moją pasją 😀 . Uwielbiam jej zarówno słuchać jak i tworzyć. 


ANGELIKA SAWICKA – JĘZYK NIEMIECKI

Cześć! Jestem absolwentką filologii niemieckiej Politechniki Śląskiej. Już od najmłodszych lat miałam kontakt z językiem niemieckim i wiedziałam, że to właśnie z nim chcę wiązać swoją przyszłość. Lubię angażować się w to co robię, dlatego indywidualne podejście do każdego ucznia jest dla mnie najważniejsze.


RENATA GAIK – JĘZYK NIEMIECKI

Cześć! Jestem Renata, obecnie kończę studia licencjackie lingwistyki stosowanej na Uniwersytecie Jana Gutenberga w Moguncji (Niemcy, oddział Germersheim). Język niemiecki to moja pasja od czasów szkolnych, stąd też wyjazd do Niemiec zaraz po maturze i pobyt raczej już na stałe. Poza nauczaniem i studiami, zajmuję się tłumaczeniami, głównie literatury w parze DE>PL, ale jak to mówi słynny cytat „wybierz zawód, który kochasz, a nie będziesz musiał już nigdy pracować“.