fbpx

Nasi Lektorzy

Poniżej zespół uSpeak’owego teamu Lektorów! 😀

IGA MROCZEK – JĘZYK ANGIELSKI

To ode mnie się wszystko zaczęło 😉 Już od najmłodszych lat uwielbiałam język angielski i wszystko co z nim związane. Dlatego też nie mogło być inaczej – ukończyłam filologię angielską ze specjalnością nauczycielską na Uniwersytecie Śląskim. Niedługo po tym pojawił się pomysł na własny biznes – stworzenie miejsca, gdzie każdy będzie mógł nauczyć się języka obcego w atmosferze zbliżonej do domowej, gdzie nie będzie karany za błędy, a motywowany do pracy nad samym sobą. Dla mnie najważniejszą rzeczą w procesie nauki języka jest przede wszystkim zrozumienie go, a nie “wykucie na blachę”. Takie podejście próbuję przekazywać każdemu, kto przekracza próg uSpeak
Prywatnie jestem szczęśliwą mamą, żoną i właścicielką wesołego kundelka o wdzięcznym imieniu Byku


SONIA GACH – JĘZYK ANGIELSKI I WŁOSKI

Absolwentka Filologii Włoskiej wraz z Angielską o profilu nauczycielskim. Absolwentka Pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Na co dzień oprócz szkoły językowej uSpeak pracuję z małymi dziećmi w przedszkolu – uczę ich angielskiego. Jak mówił Janusz Korczak: “Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę ob¬chodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało.” Tak też ja próbuje podchodzić do nauczania. Chcę innych zarażać swoją pasją do języków obcych. Prywatnie jestem wielką fanką muzyki na żywo, głównie koncertów rockowych i festiwali muzycznych. Oprócz tego, od małego kocham psy i walczę o ich prawa. Interesuję się kynologią i dogoterapią, uwielbiam chodzić do kina, a w wolnym czasie poczytać książkę.


NATALIA LOT – JĘZYK ANGIELSKI

Cześć! Nazywam się Natalia Lot. Od trzech lat studiuję na Uniwersytecie Ekonomicznym kierunek International Business, co jest związane bezpośrednio z moją pasją – językiem angielskim. Lubię czasem oderwać się od zwykłej codzienności i wtedy zwracam się w kierunku moich hobby. Mam bardzo dużo przeróżnych zainteresowań, ale jednymi z ważniejszych jest na pewno narciarstwo, gotowanie i podróże. Moją pasją do języka angielskiego staram się zarazić ludzi wokół mnie, pokazując, że ucząc się go, można się nim również bawić.


NINA JABŁOŃSKA – JĘZYK ANGIELSKI

Jestem studentką filologii angielskiej, w szkole uczę już od ponad roku. Ważne jest dla mnie wypracowanie dobrego kontaktu z uczniem i traktowanie zajęć nie jako przykry obowiązek, ale jako przyjemność połączoną z nauką. Jeżeli interesuje Cię jakiś temat, z pewnością uda się wpleść go w tematykę zajęć. Język angielski to pożyteczne narzędzie i w dobrej atmosferze ostrzy się go z przyjemnością!


IWONA BIAŁEK – JĘZYK ANGIELSKI

Gdy chodziłam do szkoły, nic nie wskazywało na to, że języki obce staną się moją pasją. Kiedy kolejne wakacje za granicą mijały a ja nie nawiązywałam żadnych znajomości i nie rozumiałam prostych pytań, postanowiłam to zmienić. Dziś, oprócz angielskiego, mówię płynnie po francusku i hiszpańsku. W nauce pomogły mi podróże, dzięki nim też wiem, że lekcje języka obcego w dużej mierze muszą nawiązywać do praktycznych scen z życia, a nie kolejnych rozdziałów podręcznika. Na moich lekcjach pooglądamy fragmenty seriali i poczytamy artykuły z anglojęzycznej prasy. A gdy nadejdzie kolej na gramatykę, na pewno nie będzie nudno.


PIOTR DOLEGA – JĘZYK ANGIELSKI

Cześć, jestem Piotrek i studiuję filologię angielską na Politechnice Śląskiej. Z językiem angielskim mam styczność od wielu lat, nie tylko w szkole ale i poza nią. Uważam, że nauka języka wcale nie musi być trudna ani nużąca, ponieważ można się go uczyć na różne sposoby kładąc większy nacisk na to co nas interesuje. Daj mi znać w jaki sposób chcesz się uczyć a na pewno uda nam się to zaimplementować na zajęciach!


ADAM SKORUPKA – JĘZYK ANGIELSKI

Jestem studentem filologii angielskiej, specjalizacji nauczycielskiej na Politechnice Śląskiej. Angielskiego uczę się od czternastu lat. Moje doświadczenia pozwala mi nazwać się żywym przykładem na to, że warto zaangażować się w naukę języka w konkretnym celu. W moim przypadku chodziło o lepsze zrozumienie gierek słownych w filmach, czy nagraniach. Prywatnie jestem słuchaczem muzyki lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych i wczesnych dziewięćdziesiątych, a także fanem programu Grand Tour, kibicem Manchesteru United, jak również zapalonym biegaczem.


ANGELIKA SAWICKA – JĘZYK NIEMIECKI

Cześć! Jestem absolwentką filologii niemieckiej Politechniki Śląskiej. Już od najmłodszych lat miałam kontakt z językiem niemieckim i wiedziałam, że to właśnie z nim chcę wiązać swoją przyszłość. Lubię angażować się w to co robię, dlatego indywidualne podejście do każdego ucznia jest dla mnie najważniejsze.


DANIEL LENICH – JĘZYK ANGIELSKI

Hello! Chciałbyś nauczyć się języka tylko nie wiesz jak się za to zabrać? A może chciałbyś tylko usystematyzować swoją wiedzę? Jestem tutaj żeby pokazać ci, że rozmowa w języku angielskim wcale nie jest ciężka! Na moich zajęciach poznasz przydatne zwroty oraz słówka potrzebne do wymiany poglądów i już nigdy nie będziesz musiał odpowiadać na pytanie:
‘How are you?’ zdaniem: “I’m fine, thank you! And you?”
Gwarantuję ci, że tematy na naszych zajęciach będą bliskie twojemu sercu a dzięki lekcjom gramatyki nie będą mieszały ci się czasy. Are you in?

uSpeak
ul. Marzanki 20, 44-100 Gliwice
Tel: +48 515 426 577