Witaj! Cieszymy się, że zdecydowałeś/aś się rzucić okiem na naszą najnowszą ofertę kursów jezykowych na rok 2021. Poniżej znajdziesz odnośniki do poszczególnych kursów i/lub kategorii.

Język hiszpański

HISZPAŃSKI DLA MŁODZIEŻY – POZIOM POCZĄTKUJĄCY – Czy wiesz, że język hiszpański jest zaraz po języku angielskim najczęściej używanym językiem świata? Coraz więcej szkół w Polsce wprowadza lekcje hiszpańskiego jako drugiego języka obcego.

HISZPAŃSKI DLA DOROSŁYCH – POZIOM POCZĄTKUJĄCY – Chcesz nauczyć się języka hiszpańskiego w Nowym Roku? Świetnie! Zapraszamy na kurs hiszpańskiego dla dorosłych w Gliwicach!

HISZPAŃSKI DLA DOROSŁYCH – POZIOM ŚREDNIOZAAWANSOWANY – Znasz już trochę język hiszpański i w Nowym Roku chcesz wejść na wyższy poziom? Świetnie! Zapraszamy na kurs hiszpańskiego dla dorosłych w Gliwicach!

Język angielski

ANGIELSKI DLA PRZEDSZKOLAKÓW – Masz w domu Przedszkolaka i chcesz zadbać o jego rozwój językowy?

POGOTOWIE EGZAMINACYJNE – 8. KLASA SP – ANGIELSKI – Egzamin ósmoklasisty coraz bliżej! Zapewnij sobie i swojemu Nastolatkowi spokojną głowę i rzetelne przygotowanie do części z języka angielskiego!

POGOTOWIE EGZAMINACYJNE – MATURZYŚCI – ANGIELSKI – Matura zbliża się wielkimi krokami! Spraw, aby ten najważniejszy w życiu egzamin nie był przyczyną nieprzespanych nocy Twojego Nastolatka!

ANGIELSKI DLA DOROSŁYCH – KONWERSACJE – Chcesz podszkolić swój angielski w Nowym Roku? AWESOME!


Pełna OFERTA naszych zajęć.


Zapraszamy do KONTAKTU w razie jakichkolwiek pytań!


Nasz cennik znajduje się tutaj [KLIK].


Jeżeli chcesz zapisać się na zajęcia online, zrób to BEZ WYCHODZENIA Z DOMU! [KLIK]