fbpx

Iggy Teens

STATEK KOSMICZNY IGGY TEENS

ZAJĘCIA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ ZERÓWKA – 7. KLASA

FUNTOWN

Starsze dzieci i młodzież szkolną zapraszamy w podróż statkiem Iggy Teens. Na pokładzie jedyna w swoim rodzaju, nieziemsko skuteczna metoda FUNTOWN! Dzięki wieloletniej obecności na rynku edukacyjnym, rozmowom z rodzicami, dyskusjom w gronie ekspertów odkryliśmy na czym polega problem w nauczaniu młodzieży szkolnej języka obcego.

Uczeń przechodzi do kolejnej klasy bez ugruntowanej wiedzy, często zapominając materiał zrealizowany parę miesięcy wcześniej.

IGGY PLANET

Jesteśmy jedynym w Gliwicach certyfikowanym Centrum metody Funtown, która łamie schematy nauczania angielskiego. Test umiejętności językowych, który uczeń pisze przed przystąpieniem do kursu, pozwala odnaleźć realny poziom znajomości języka. Kursanci nie są przypisywani do grup na podstawie wieku lub klasy w szkole. Uczą się z grupą na dokładnie tym samym poziomie językowym, co powoduje, że nikt się nie nudzi na zajęciach albo czuje, że za bardzo „odstaje” od reszty.
Komponenty metody Funtown zapewniają dzieciom urozmaicone zajęcia. Uczniowie grają w grę planszową, korzystają z kodów QR, okularów 3D jednocześnie podnosząc swoje kompetencje językowe.

Podróż statkiem Iggy Teens, na pokładzie którego króluje miasteczko Funtown, to fascynująca przygoda z doskonałym efektem końcowym. Nasi pasażerowie od pierwszych zajęć mówią po angielsku, a dodatek gry planszowej sprawia, że mają ku temu jeszcze większą motywację.

IGGY TEENS

Zajęcia Podzielone są na Grupy Wiekowe

1

Funville

6-7 LAT

2

Funville

8 LATKI

1

Funtown

9 LATKI

2

Funtown

10 LATKI

1

Funcity

11 LATKI

2

Funcity

12-13 LATKI

* Do ceny kursu należy doliczyć opłatę za Zestaw Ucznia w wysokości 180 zł, uiszczaną razem z pierwszą płatnością za kurs.

Sprawdź Harmonogram Zajęć na Daszyńskiego

Co o Nas mówią Klienci?

„Zajęcia z materiałami Funtown to super zabawa, w ogóle nie czułem jakbym był na lekcji angielskiego!”
Borys
Uczeń
„Zdecydowaliśmy się na naukę metodą Funtown w ubiegłym roku. Początkowo sceptycznie podchodziłam do idei gry w planszówkę na angielskim. Jednak mój syn z dużą chęcią uczestniczył w kursie, a z czasem jego oceny w szkole się poprawiły. Zdecydowanie polecam!”
Justyna
Mama
„Zajęcia z angielskiego są super, o wiele mniej stresuję się w szkole gdy mam sprawdzian!”
Filip
Uczeń

Cennik Iggy Teens

2050 PLN/ rok

2300 PLN/ rok

Dołącz do Naszej
Kosmicznej Brygady

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA Z IGGY PLANET

Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz zapisać siebie albo dziecko na kurs – prześlij do Nas poniższy formularz

Prześlij zgłoszenie!

nauka języków obcych

Dla dzieci i dorosłych

ZAPRASZAMY NA DARMOWĄ PIERWSZĄ LEKCJĘ!